Нe дuвлячucь нa тpaгiчнi бaгaтoтиcячні втpaтu бyквaльнo пів гoдини нaзa Кaзaxu пpoзпoчaли більա пoтyжніաий cпpoтuв.

Масові протести у Казахстані важко порівнювати з виступами проти влади у Білорусі чи Україні, констатують оглядачі. Тим не менше, те, що там відбувається, матиме велике значення як для цих країн, так і для Росії.

Пoкu кoлaбopaнcькa влaдa Кaзaхcтaнy з oкyпaнтaмu пpuдyшyють нapoднe пoвcтaння в oднoмy мicтi. Кaзaхu вuхoдять i в iншuх. Оcь Атupay cьoгoднi.

Актау вчора. Казахські військові перейшли на бік протесту. Силовики відмовилися виконувати накази Токаєва. За це Токаєв вже заарештував керівника КНБ (служби безпеки) Каріма Максимова. Режим Токаєва тепер рятують окупанти, яких він запросив для придушення власних громадян

8 січня — сьомий день протестів в авторитарному Казахстані. Десятки загиблих та тисячі затриманих демонстрантів, у країну ввели війська ОДКБ.

Протести в Казахстані 8 січня — онлайн

5:25 В Алмати збільшилась кількість пострілів на вулицях.

Вранці в суботу, 8 січня, у найбільшому місті Казахстану, Алмати, постріли з вулиць стали чути набагато частіше, ніж напередодні увечері та вночі.

2:40 В Австрії закликали Казахстан утриматися від насильства

Міністр закордонних справ Австрії Олександр Шалленберг закликав усі сторони у Казахстані утримуватися від насильства. Також він закликав владу країни забезпечити право на мирні збори.

01:15 У Казахстані затримали вже 4000 протестувальників

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.