“Запахло жареним” Військовослужбовиця 3CУ вже пожаліла і терміново видалила пост, в якому заявила, що знялася у новорічному привітанні Зеленського “за розпорядженням”

Старша сержантка Збройних сил України Наталія Борисовська закрила доступ або видалила з Facebook пост, в якому пояснила, чому взяла участь у записі новорічного привітання президента Володимира Зеленського.

“Була, є і буду проти Зе. “Друзі” видаляються, ой, як невдобно. Якщо немає розуміння, що я діюча військова і було розпорядження, ну що сказати…” – писала Борисовська 1 січня.

Вона видалила із соцмережі майже всі публікації, зараз на сторінці жінки доступні два пости – за вересень 2020 року та за серпень 2021-го.

Борисовська писала у соцмережі, що її звинуватили у “зраді” та в тому, що вона своєю участю у привітанні “легалізувала цілого президента”.

Нагадаємо. Навколо привітання Зеленського спалахнув скандал: сержантка ЗСУ заявила, що прибула на захід “за наказом”

“Бог вас покарає за продажність… я вам цього не бажаю, але Журавель та його побратими, вони всі бачать… як вам там у Зеленського, добре смакувало… не поперхнулися?” – написала жінка.


У результаті після низки гнівних коментарів Борисовська опублікувала пост, в якому розповіла, що через участь у зйомках президентського привітання від неї у Facebook почали відписуватись друзі. Також жінка заявила, що не могла відмовитись від поїздки, оскільки це був наказ військового командування.

Навколо привітання Зеленського спалахнув скандал: сержантка ЗСУ заявила, що прибула на захід “за наказом”

“Була, є і буду проти Зе. “Друзі” видаляються, ой, як невдобно. Якщо немає розуміння, що я чинна військова, і то було розпорядження, ну шо сказати, щось вибірково ви “молитеся за сонечок”, – написала вона.


Цю інформацію також підтвердив командир підрозділу снайперів Сергій Варакін. “Повторю для людей із дуже маленьким мозком або далеких від армії. Накази ніхто не збирався порушувати, тому й потрапила вона на той захід, як і багато хто з тих, хто там був”, – зазначив він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.