Члeнcтвo в Альянcі! Бyдь-якoї миті – цe мaє cтaтиcя: Рocія нe зaвaдить – Пyтін пpoгpaв, йoмy кінeць!

Україні не слід зважати на намагання РФ заблокувати нашій країні шлях до НАТО, просто потрібно рухатися своїм курсом, готуючись до членства в Альянсі, яке Київ може отримати будь-якої миті. Наразі все залежить від політичних розкладів як у регіоні, так і у світі.

Україна повинна усвідомити, що вступ до НАТО – це колективне політичне рішення. З одного боку, може здатися, що це лише далека перспектива, з іншого – шанс може з’явитися будь-коли, заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр в авторській програмі Олени Трибушної “Перші особи” на 24 каналі.

На її думку, будь-якої миті може змінитися геополітична обстановка, в міжнародній політиці може з’явитися “чорний лебідь”, тобто якісь малопрогнозовані події, які  змінять розклад сил абсолютно. На думку заступника міністра оборони, завдання України полягає щодня бути готовими до того, що шанс на повноправне членство у НАТО може з’явитися вже завтра, оскільки вступ в Північноатлантичний Альянс – це не просто бажання українців, а є нормою Конституції й у низці реформ Міноборони  навіть випереджає в деяких досягненнях країни, які вже є членами НАТО, заявила Ганна Маляр.

Як Ви думаєте, ця нова заявка Путіна про те, що він хоче письмових гарантій щодо нашого невступу в НАТО, це був черговий привід, щоб Байдена посадити за стіл перемовин чи це реальна вимога, яку нам доведеться брати до уваги й яка назавжди зачинить для України двері в НАТО?

“Ми всі розуміли, що саме це він має за мету, просто це не озвучували напряму. Зараз, очевидно, ставки збільшилися і тепер він дозволяє собі говорити відверто те, що всі й так розуміли. Це дуже серйозна і агресивна заявка.

Вступ в НАТО – це не просто наше бажання, а норма Конституції.

Ми не відмовлятимемося від цих прагнень і він це дуже добре усвідомлює і саме тому, очевидно, ускладнює будь-який переговорний процес такою вимогою. Це напружує ситуацію.”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.