Baжливo! НАТ0 нa нaաoмy бoці: гoтoві дoпoмoгти. У РФ աoкoвaні – нeoчікyвaнo. Стeжaть зa кopдoнaми, зaxиcтять

НАТО повідомили, що стежать за ситуацією на кордоні й готові реагувати.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Північноатлантичний альянс уважно стежить за розвитком ситуації на кордоні Росії та України і навіть готовий реагувати на зміни обставин. Про це він повідомив у програмі «Axios on HBO».

“Ми уважно спостерігаємо за незвичайними пересуваннями російських військ на кордоні з Україною”, – сказав він, передає РБК-Україна.

Столтенберг також підкреслив, що Альянс напоготові і готовий до будь-якого розвитку ситуації.

У той же час генсек визнав, що Україна розчарована тим, що раніше дана обіцянка про приєднання країни до плану дій щодо членства в НАТО “для захисту від Росії” ще не виконана. Столтенберг пояснив, що членство може бути досягнуто тільки в тому випадку, якщо всі 30 країн-членів підтримають його.

Також вчора стало відомо, що підготовлена група чисельністю до 600 британських військовослужбовців готова до розгортання в Україні через побоювання, що Москва готує військове вторгнення до країни-сусіда.

Як повідомляє британське видання Mirror, військовослужбовці сил спецпризначення SAS та парашутного полку попереджені, що можуть бути відправлені до України найближчим часом.

Підготовка почалася після того, як британське міноборони та розвідка МІ-6 повідомили уряду про очевидну та реальну небезпеку для України та країн Заходу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *