5 хвилин тому! Страшна правда – мати Саакашвілі злила все: зізналась. В Мережі вибух – його не спасти!

Михайло Саакашвілі був затриманий раніше в п’ятницю в Тбілісі в одній з квартир на проспекті Гурамішвілі. При затриманні він не чинив опору. За попередніми даними, політика помістили до в’язниці Руставі. Мати політика Гіулі Аласанія прибула в Тбілісі з Києва. При цьому в аеропорту вона заявила журналістам, що затримання її сина було для неї несподіванкою.

“В останній раз я говорила з сином кілька днів тому і була впевнена, що він знаходиться в Україні”, – сказала Аласанія.

Вона повідомила, що тільки дізнавшись про його затримання, вирішила летіти в Тбілісі. За її словами, вона не знала про плани свого сина.

Мамі Саакашвілі 75 років. Вона відомий грузинський історик і тюрколог, фахівець з середньовічної культури Грузії, доктор історичних наук. Автор понад 100 науково-дослідних робіт з історії Грузії і Кавказу, історії грузинської культури, національного самовизначення.

Відзначимо також, що вчора з’явилась інформація про те, що Нардепка від “Слуги народу” Єлизавета Ясько розповіла ТСН подробиці про стосунки з Міхеілом Саакашвілі. Політикиня зізналася, що у романтичних стосунках пара перебуває вже понад рік.

Поки Саакашвілі перебуває за ґратами в Грузії, Ясько – в Трускавці. Про свого коханого вона розповіла журналістам на з’їзді “Слуги народу”.

“Ми були (1 жовтня – 24 канал) ще з ним на зв’язку. Те, що сталось, те, що його арештували, це дуже сумно і боляче мені особисто і політично”, – наголосила нардепка.

Вона розповіла, що вже встигла познайомитися з мамою Саакашвілі і одним із його синів. А ще Ясько запевняє, що вона у нього тепер – єдина жінка.

“Він не є досі одружений”, – запевнила політикиня.

Раніше в Генпрокуратурі Грузії заявили, що наявність українського громадянства не завадить Михайлу Саакашвілі відбувати тюремний термін в Грузії, а його екстрадиція неможлива.

Також відомо, що Україна звернулася до Грузії за роз’ясненнями щодо затримання Міхеіла Саакашавілі. Представники МЗС вже зустрілися із грузинським дипломатом Сандро Топурією.

Старший радник Сандро Топурія є тимчасовий повіреним Грузії в Україні. 2 жовтня його запросили у Міністерство закордонних справ України.

Подробиці про зустріч з грузинським дипломатом

Як пояснив речник МЗС Олег Ніколенко, Топурія розповів дипломатам про обставини затримання Саакашвілі, який є громадянином України. Він також проінформував про інкриміновані йому статті грузинського кримінального кодексу.

Натомість українська сторона наголосила на тому, що законні права Саакашвілі повинні бути повністю дотриманими. Раніше політик вимагав зустрічі із українським консулом. Дипломати вже звернулися із відповідним запитом.

У Міністерстві закордонних справ підтвердили принципову позицію України про невтручання у внутрішні справи Грузії,– підкреслив Ніколенко.

Зазначимо, що раніше затримання Саакашвілі прокоментували в Офісі Президента. Як пояснив прессекретар українського президента Сергій Никифоров, Зеленський занепокоєний такими новинами з Грузії.

А ще відомо, що Дмитро Кулеба заявив, що українське МЗС буде підтримувати Михаїла Саакашвілі. Зокрема тому, що він громадянин України.

“Саакашвілі – наш громадянин. Ми будемо надавати йому відповідну підтримку,– запевнив Кулеба.

Він додав, що вранці 2 жовтня представник посольства Грузії прибув до Міністерства закордонних справ України. За словами Кулеби – “на наш виклик”. Вже у відомстві “з ним все це буде проговорено”.

Глава МЗС України заявив, що “кожного громадянина України ми захищаємо, коли він потрапляє у біду”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *