Cтaлocь нeвимoвнe! Дaнілoв дoбив – цe фaтaльний yдap: він знищив, піcля РНБ0! 0лігapxи вce – кінeць

Щодо РНБО на Донеччині. Найважливіше – монополізація енергетики олігархами, зокрема російськими.

Про це пише блогер Сергій Іванов.

Впевнений, що прізвища Ахметова, Новінського, Григоришина, Льовочкіна, Бойка, Суркісів, Коломойського, Боголюбова та громадянина Росії Воєводіна, яким належить значна частка української егергетики, були артикульовані Даніловим геть не випадково.

Це означає, що у випадку подальших картельних змов та спорадичного підвищення цін, держава перегляне засади співіснування з олігархами. Наприклад, можна переглянути умови набуття у власність стратегічних підприємств і ввести на них тимчасові адіміністрації. Це – як варіант.

Окремий привіт ​Данілов передав Фірташу та його облгазам. Знаєте, щось мені підказує, що невдовзі Фірташ може їх втратити. Гадаю, це було б справедливо, адже не можна заробляти на Україні і одночасно працювати на її ворогів. Точніше, можна, але тільки якщо ти – бізнес-партнер Президента, як це було кілька років тому.

Очевидно, що олігархи спробують використати свій улюблений прийом – енергетичний шантаж, як це вони роблять завжди, коли припікає під хвостом.

Відповідь на шантаж має бути жорсткою, оскільки іншої мови ця публіка не розуміє. Не можна жити у 2021-му за правилами 90-х. А якщо дехто дуже хоче, нехай згадає, що 90-ті закінчилися добре далеко не для всіх.

Сподіваюся, наступне засідання відбудеться на нашій з Даніловим рідній Луганщині. Там проблем чи не більше, ніж на Донеччині.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони доручить Кабінету міністрів перевірити діяльність облгазів, які входять до структури РГК Дмитра Фірташа, проти якого введені санкції РНБО.

Секретар РНБО Олексій Данілов звернув увагу, що холдинг Фірташа займає фактично монопольне становище, контролюючи 70% ринку газорозподільних мереж.

«Одна з компаній володіє 70% облгазів. Це безпосередньо стосується пана Фірташа, щодо якої введено персональні санкції. Ми цим питанням теж будемо займатися. Рішенням РНБО дамо доручення Кабінету міністрів перевіряти всі ці речі, щоб довести їх до чинного законодавства. І найголовніше, ми не допустимо, щоб хтось нас як держава шантажував і пересмикував платіжки», – заявив Данілов за підсумками виїзного засідання РНБО у Краматорську в п’ятницю, 30 липня.

Він також повідомив, що РНБО розглядає можливість введення тимчасових адміністрацій в енергетичних компаніях, які належать олігархам. Данілов згадав Ріната Ахметова, Ігоря Коломойського, Геннадія Бгоголюбова, Вадима Новинського, братів Суркісів, Костянтина Григоришина, Сергія Льовочкіна, Юрій Бойка і росіянина Михайла Воєводіна.

Розглядали питання і застосування персональних санкцій. Було доповнено санкційний список контрабандистів. Цього разу доповнення запропонувало МВС, а не СБУ. У список включені громадянин Німеччини Олександр Акст, Валерій Фальковський і Владислав Студенець. Також у список увійшли 24 компанії, афілійовані із зазначеними особами.

Окрім того, Данілов розповів, що на РНБО було розглянуто питання роботи Укрзалізниці. “Ми звертаємо увагу, що там на сьогоднішній день є досить небезпечні з точки зору нацбезпеки процеси в фінансово-господарській діяльності, в забезпеченні стабільного функціонування цієї системи”, – сказав Данілов. РНБО доручила Кабміну розібратися в цьому питанні і прийняти кадрові рішення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.